Duchovní centrum
Vranov u Brna

Průvodce adventem připravil: Roman Kubín
Fotografie: (af)

Texty Průvodce adventem jsou nyní snadno dostupné všem uživatelům mobilních zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci „Průvodce adventem“ lze do smartphonu či tabletu vyhledat a stáhnout standardně pomocí služby „Obchod Play“.

Biskup Cikrle zahájí diecézní fázi synody o synodalitě

17.10.2021

Ve dnech 9. a 10. října 2021 zahájil v Římě papež František celosvětový třífázový synodální proces, který má být zakončen ve Vatikánu v roce 2023. Diecézní fázi synody zahájení při pontifikální bohoslužbě v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně na Petrově diecézní biskup Vojtěch Cikrle v neděli 17. října 2021 v 16.00 hodin.

Výběrové řízení na stavebního technika a technika stavebních investic

31.10.2021

Biskupství brněnské vyhlašuje výběrové řízení na obsazení dvou pracovních míst se stavebně-technickým zaměřením.

Soutěž pro skladatele: Svatojosefská píseň

12.10.2021 - 08.12.2021

V rámci stále ještě probíhajícího Roku sv. Josefa vyhlašuje FATYM Vranov nad Dyjí ve spolupráci s MUSICOU SACRA soutěž pro skladatele písní s názvem „Svatojosefská píseň“.

Matalovy vitráže v Bílovicích nad Svitavu

17.10.2021

Dne 17. října 2021 v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Bílovicích nad Svitavou požehná při mši v 11.00 hodin brněnský děkan Mons. Václav Slouk nové vitráže.

P. Antonín Láník in memoriam čestným občanem Šaratic

17.10.2021

Při příležitosti 100. výročí narození P. Antonína Láníka se bude 17. října 2021 konat v Šaraticích slavnostní koncert. P. Antonín Láník bude při této příležitosti vyznamenán in memoriam čestným občanem obce Šaratice.