Duchovní centrum
Vranov u Brna

Průvodce adventem připravil: Roman Kubín
Fotografie: (af)

Texty Průvodce adventem jsou nyní snadno dostupné všem uživatelům mobilních zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci „Průvodce adventem“ lze do smartphonu či tabletu vyhledat a stáhnout standardně pomocí služby „Obchod Play“.

Přímé přenosy bohoslužeb od 29. června do 5. července 2020

29.06.2020 - 05.07.2020

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe, České televizi, Radiu Proglas a Českém rozhlasu.

Oslavy na Velehradě budou poděkováním všem, kdo pomáhali při epidemii

04.07.2020

Letošní oslavy na Velehradě ve dnech 4. a 5. července budou ve znamení poděkování všem, kdo pomáhali zvládnout epidemii covid-19 v první linii. Také připomenou 75. výročí osvobození od nacismu.

Pouť ke sv. Cyrilu a Metoději v Mikulčicích 2020

05.07.2020

Pontifikální bohoslužba za účasti českých a moravských biskupů bývá pravidelně slavena 5. července v 16.30 hodin na významném poutním místě v Mikulčicích na Hodonínsku.

Varhanní půlhodinky u jezuitů 2020

05.07.2020

Varhanní půlhodinky u jezuitů s hudbou Johanna Sebastiana Bacha a dalších českých a světových autorů zazní během letních měsíců v kostele Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů) v Brně vždy v neděli v 11.00 hodin.

Za sv. Cyrilem a Metodějem do Lipůvky

05.07.2020

V neděli 5. července 2020 ve 14.00 hodin bude prelát Královské stoliční kapituly sv. Petra a Pavla Jiří Mikulášek slavit poutní bohoslužbu u Lipůvky. Mši bude předcházet procesí od kříže.