Duchovní centrum
Vranov u Brna

Průvodce adventem připravil: Roman Kubín
Fotografie: (af)

Texty Průvodce adventem jsou nyní snadno dostupné všem uživatelům mobilních zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci „Průvodce adventem“ lze do smartphonu či tabletu vyhledat a stáhnout standardně pomocí služby „Obchod Play“.

Výběrové řízení na obsazení místa finanční účetní

20.04.2019

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení místa finanční účetní s pracovištěm v Brně.

Miláček Páně

20.03.2019

Ve středu 20. března 2019 v 19.00 hodin se v kostele Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách koná další Žabovřeské rozmlouvání, tentokrát s knězem-salesiánem, překladatelem a publicistou P. Zdeňkem Jančaříkem.

Šesté výročí zvolení papeže Františka

21.03.2019

Ve čtvrtek 21. března 2019 v 17.00 hodin bude v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze sloužena mše svatá při příležitosti šestého výročí zvolení papeže Františka.

Skrze zranění ke zrání

22.03.2019

Postní duchovní obnovu s Mons. Adamem Ruckim pořádá farnost Brno Řečkovice ve dnech 22. až 23. března 2019.

Hudební zastavení u sv. Augustina

24.03.2019

V neděli 24. března 2019 od 15.00 hodin se koná v kostele sv. Augustina v Brně - Masarykově čtvrti (náměstí Míru), postní pořad hudby a slova "Zastavení se sv. Františkem z Assisi a sv. Janem od Kříže". Účinkují Vladimír Krátký a Graffovo kvarteto.