Knihy Benedikta XVI.

Současný papež Benedikt XVI. je autorem řady knih, které jsou u nás postupně vydávány. V poslední době také vychází knižní zpracování některých jeho promluv. O knihách Benedikta XVI. se můžete dozvědět např. zde.
Nejnovější knihou Benedikta XVI. je kniha Vrchol a pramen, která je sestavena z různých promluv a článků na téma Eucharistie. O této knize více zde.

Druhou, nedávno vydanou knihou je titul s názvem Otcové církve, která sestává z pravidelných středečních katechezí Svatého otce a zaměřuje se na církevní spisovatele prvních čtyř křesťanských století. Podrobnosti naleznete zde.

Oficiální logo papežské návštěvy

Pokud máte zájem získat oficiální logo papežské návštěvy, více informací naleznete zde.