Publikace k přípravě na návštěvu Svatého otce v IKC Petrov

Pro duchovní přípravu na návštěvu Svatého otce jsou k dispozici na Informačním kontaktním centru Petrov (Petrov 1, Brno) brožurky "Připravme se na návštěvu Svatého otce Benedikta XVI.". Jednotlivé výtisky brožurek si můžete nyní koupit za výhodnou cenu 10 Kč.

Zároveň je možné si na IKC Petrov zdarma vyzvednout kartičky s modlitbou a obrázkem Svatého otce, plakáty informující o Koncertu naděje (26. 9.) a mši svaté na letišti Brno-Tuřany (27. 9.).

Brožurky "Novéna k přípravě na návštěvu Svatého otce" už byla ze zásob IKC Petrov vyprodána. Zájemcům o novénu doporučujeme obrátit se na prodejny Karmelitánského nakladatelství. Seznam prodejen naleznete zde.

Otevírací doba IKC Petrov:
Po - Pá   8 - 18 hodin
So - Ne  10 - 18 hodin