Knihovnička Radia Proglas nabízí výběr z díla Svatého otce Benedikta XVI.

Radio ProglasVe své pravidelné nedělní "Knihovničce" ve 13.20 hodin představí Radio Proglas v neděli 6. září 2009 publikaci: „Evropa a její základy dnes a zítra“. Autorem je Joseph Ratzinger, současný Svatý otec Benedikt XVI. Úvahy dnešního papeže o duchovních kořenech našeho světadílu připravila Marie Blažková.

O týden později, 13. září 2009, představí Jiří Stejskal další z děl současné hlavy katolické církve, a to "Úvod do křesťanství" - zásadní přednášky nynějšího papeže o pravdách naší víry.

A do třetice: 20.září 2009 bude představena publikace Michaela Collinse:  „Vatikán“. Je to obrazový průvodce přinášející nejdůležitější informace o papežském státu.
Připravuje Marie Blažková.

02. září 2009 | Michal Giacintov