Na biskupství připravují rozeslání místenek a brožur

Na biskupství připravují rozeslání místenek a brožurV těchto dnech připravují dobrovolníci pod vedením RNDr. Josefa Gerbricha z brněnského biskupství k rozeslání desítky tisíc brožur ke mši s papežem Benediktem XVI. v Brně.

Přesně sto deset tisíc jich bylo minulý týden přivezeno z tiskárny a v těchto dnech se připravují balíčky k rozeslání poutníkům z celé republiky.

Na biskupství připravují rozeslání místenek a brožurBrožury obsahují program před bohoslužbou, krátké dějiny diecéze, liturgické texty ke mši, organizační pokyny, mapku sektorů a dopravní sïtuace.

Neoficiální počet účastníků na mši v Brně dosahuje k dnešnímu dni k číslu 80.000.

Foto: Jiří Doffek

31. srpna 2009 | Martina Jandlová