Návštěva papeže Benedikta XVI. v České Republice na DVD

Česká televize spolu s Českou biskupskou konferencí připravuje záznam této unikátní akce na DVD.
Modlitba nešpor s kněžími, řeholníky, bohoslovci a zástupci církevních hnutí konané v Praze v katedrále sv. Víta budou v prodeji již na setkání v Brně.

Mše svatá konaná v Brně-Tuřanech bude v prodeji při setkání věřících v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi a mše svatá konaná u příležitosti Národní svatováclavské pouti v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi bude v běžné prodejní síti ve středu 30.9.2009.

Na exkluzivní komplet z návštěvy papeže Benedikta XVI. v České republice, doplněný o přílet, odlet a se záznamem průběhu celé návštěvy se zájemci mohou těšit již následující týden.

27. září 2009 | Luboš Kříž