Také Česká pošta připravila k návštěvě papeže Benedikta XVI. něco na památku

Česká pošta připravila také příležitostné razítko k návštěvě papeže Benedikta XVI. v České republice.

Příležitostné poštovní razítko s textem „Brno 2 - Návštěva papeže Benedikta XVI. v ČR, 26. - 28.9.2009, Praha - Brno - Stará Boleslav“ s vyobrazeným znakem papeže bude používáno dne 27.9.2009 v čase 6.30 - 18.00 hodin na příležitostné přepážce zřízené poštou Brno 2 na ploše letiště Brno-Tuřany.
Otisk  příležitostného poštovního razítka, které na zásilkách nahradí kulaté denní razítko pošty:

Česká pošta dále připravila:

• dopisnici (korespondenční lístek) s přítiskem

• pro účastníky akce budou na příležitostné přepážce k dispozici vybrané poštovní známky s náboženskou tématikou např. Třebechovický betlém, Relikviář sv. Maura, Cisterciácký klášter Vyšší Brod, Klášter v Oseku, Chrám Nanebevzetí P. Marie v Brně, pohlednice Brna, dopisnice, obálky apod.

• zájemci si mohou vnitrostátní zásilky i zásilky do zahraničí podat přímo na příležitostné přepážce.

23. září 2009 | Martina Jandlová