Semináře v Nitře

Srdečně zveme na semináře s P. Eliasem Vellou, OFMConv. na Slovensko
do Nitry.
6. – 10. júla 2018 „Vnútorné uzdravenie“

Nikoho netreba presviedčať, že všetci potrebujeme uzdravenie a to v mnohých oblastiach života. Možno ste si nikdy neuvedomili, že vaše súčasné postoje a reakcie majú svoje korene v zranení z minulosti: dávnej i nedávnej. Cieľom seminára je dotknúť sa zranených oblastí a dať ich Ježišovi uzdraviť.

11. – 15. júla 2018 „Posolstvá P. Márie“
Na otázku „Prečo sa Panna Mária stále zjavuje, a hovorí niektoré veci, ktoré už predtým povedala vo Fatime a v Lurdoch?“, odpovedala vizionárka z Medžugoria: „A plníte v živote to, čo bolo povedané vo Fatime a v Lurdoch?“ Seminár je zameraný na správnu úctu k P. Márii, hlbšie pochopenie posolstiev a ich správne uvedenie do života, aby boli pomocou pre náš osobný život aj pre cirkev.

Semináre budú v kňazskom seminári, Samova 14, Nitra.
Kontakt: seminare.ev@gmail.com; 0905 335 854

Mše připomene Karla I. Habsburského

18.10.2018

Bohoslužba v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně dne 18. října 2018 v 17.30 hodin připomene blahoslaveného Karla I. Habsburského, posledního rakouského císaře, českého krále a markraběte moravského.

Kurz partnerství

19.10.2018

Diecézní centrum života mládeže Mamre pořádá od listopadu 2018 v Osové Bítýšce další ročník „Kurzu partnerství“.

Pouť lesáků

20.10.2018

Vlastníci a správci lesů, všichni pracující v lesním hospodářství i ty, kteří jen mají rádi les, jsou zváni na „Pouť lesáků“. Bude slavena v sobotu 20. října 2018 od 17.00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Netíně.

Narozeninový koncert pro Zdeňka Pololáníka

21.10.2018

V neděli 21. října 2018 v 17.00 hodin zazní v tišnovském kostele „narozeninový koncert“ k poctě sv. Václava v rámci 9. ročníku Hudebního festivalu hudebního skladatele Zdeňka Pololáníka.

Kurz „Duchovní doprovázení“

25.10.2018

Kurz duchovního doprovázení, který v akademickém roce 2018/19 pořádá CMTF v Olomouci, bude probíhat v Duchovním centru ve Vranově u Brna.