Proběhl Den církevních škol

Brněnské církevní školy a domovy mládeže, Křesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno, Mateřská škola Karolínka Slavkov, Katolické gymnázium Třebíč a Biskupství brněnské ve spolupráci s nadací Credo uspořádaly 21. září v odpoledních a večerních hodinách v Brně na Moravském náměstí Den církevních škol – veletrh ukázek ze života a činnosti zúčastněných škol, vystoupení absolventského hudebního uskupení SBM a koncert písničkáře Pavla Helana. Nedílnou součástí byl i bohatý doprovodný program: rozhovory se zajímavými hosty, svědectví účastníků letošních Světových dnů mládeže, ukázky první pomoci a resuscitace, měření tlaku a laterality, možnost rozhovoru s psychologem i nabídka rozhovoru s knězem i řeholnicí.

Výběrové řízení na obsazení místa „technik lesní výroby“

30.10.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „technik lesní výroby“.
Podrobnější informace o pracovní náplní a požadavcích na uchazeče jsou obsaženy v příloze.

Výběrové řízení na obsazení místa „pracovník údržby“

15.11.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „pracovník údržby“.

Výběrové řízení na obsazení místa „finanční účetní“

30.11.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „finanční účetní“ s pracovištěm ve Znojmě.

Hra Poklady brněnské diecéze

01.06.2017 - 31.10.2017

Při příležitosti 240. výročí založení brněnské diecéze připravuje Diecézní katechetické centrum poznávací hru Poklady brněnské diecéze. Hra je určena jednotlivcům nebo skupinám/rodinám bez rozdílu věku. Bude probíhat od 1. června do 31. října 2017.

Papežská misijní díla – oslavy Misijní neděle 22. 10. 2017

22.10.2017

V neděli 22. října 2017 se uskuteční v rámci Misijní neděle v České republice sbírka na misie.