www.kaplekohoutovice.cz
Den Bible

Každoroční Den Bible letos připadá na neděli 13. 11. Jeho cílem je podpořit biblický apoštolát, který zahrnuje vícero aktivit, např. biblické duchovní obnovy, kurzy výroby biblických postaviček či opisování části Bible. Více informací na: www.biblickedilo.cz

Zájemci mohou navštívit např. Den Bible v Brně-Kohoutovicích již v sobotu 12. 11. od 17 do 20 hodin; podrobnější program na: www.cmgp.cz

2018: Chodíme spolu a co dál?

24.02.2018

Komunita Emmanuel v Brně pořádá víkend pro ty, kdo spolu chodí, myslí to se svým vztahem vážně a přemýšlejí o manželství. Setkání obsahuje společné chvály, přednášky, adoraci, vzájemné sdílení a mši svatou. Víkend je určen pouze pro páry.

Velikonoční festival duchovní hudby 2018 v Brně

25.02.2018

Letošní 27. ročník Velikonočního festivalu duchovní hudby v Brně je inspirován tématem „Zahrada, vinice“ a jeho koncerty tradičně zaznějí ve dvou týdnech mezi Květnou a Bílou nedělí, tedy ve dnech 25. března až 8. dubna 2018, a to v brněnských chrámech.

Výběrové řízení na obsazení místa v oddělení správy majetku

28.02.2018

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení místa v oddělení správy majetku s pracovištěm v Brně.
Podrobnější informace o pracovní náplni a požadavcích na uchazeče jsou obsaženy v příloze.

Postní meditace s hudbou u sv. Augustina

04.03.2018

V neděli 4. března 2018 v 15.00 hodin se uskuteční v kostele sv. Augustina v Brně - Masarykově čtvrti komponovaný pořad - postní meditace s hudbou.

Iniciativa 24 hodin pro Pána

09.03.2018

Podle výzvy papeže Františka se také letos uskuteční iniciativa 24 hodin pro Pána, která se má konat každoročně z pátku na sobotu před 4. nedělí postní. V letošním roce jsou to dny 9. a 10. března.