Vzniká nová křesťanská mateřská škola Jabula v Moravských Budějovicích

V Moravských Budějovicích vzniká nová křesťanská mateřská škola, jejímž zřizovatelem i investorem je Biskupství brněnské. Navazuje na víceletou tradici celodenní ho hlídání dětí. Název MŠ odkazuje na osobnost P. Jana Buly, mladého kněze, který zde působil a který byl v tzv. babickém procesu komunistickou diktaturou umučen. Slavnostním mezníkem procesu budování bylo žehnání základního kamene v neděli 21. 2. v místním kostele sv. Jiljí. Tamní farníci a rodičovská veřejnost věří, že se novostavbu školky podaří vybudovat včas a od nového školního roku bude zahájeno vzdělávání 50 dětí z města i okolí.

Výběrové řízení na obsazení místa „technik lesní výroby“

30.10.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „technik lesní výroby“.
Podrobnější informace o pracovní náplní a požadavcích na uchazeče jsou obsaženy v příloze.

Výběrové řízení na obsazení místa „pracovník údržby“

15.11.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „pracovník údržby“.

Výběrové řízení na obsazení místa „finanční účetní“

30.11.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „finanční účetní“ s pracovištěm ve Znojmě.

Hra Poklady brněnské diecéze

01.06.2017 - 31.10.2017

Při příležitosti 240. výročí založení brněnské diecéze připravuje Diecézní katechetické centrum poznávací hru Poklady brněnské diecéze. Hra je určena jednotlivcům nebo skupinám/rodinám bez rozdílu věku. Bude probíhat od 1. června do 31. října 2017.

Papežská misijní díla – oslavy Misijní neděle 22. 10. 2017

22.10.2017

V neděli 22. října 2017 se uskuteční v rámci Misijní neděle v České republice sbírka na misie.