Tři dny křesťanské spirituality s P. Mariánem Kuffou

29. 4. - 1. 5. 2016 v Brně

Ve dnech 29. dubna až 1. května 2016 pořádá Pastorační středisko brněnské diecéze a Karmelitánské nakladatelství Tři dny křesťanské spirituality. Pozvání letos přijal P. Ing. Mgr. Marián Kuffa, D.h.c., který v pátek 29. dubna 2016 v 18.30 zahájí setkání v katedrále sv. Petra a Pavla úvodní přednáškou, na kterou ve 20 hodin naváže Nikodémova noc. Na páteční přednášku není třeba se přihlašovat.

V sobotu 30. dubna 2016 od 9 hodin začne v brněnské katedrále celodenní rekolekce na téma Boží milosrdenství. Sobotní rekolekce nenavazuje na páteční přednášku a lze ji absolvovat samostatně, program prosíme absolvujte celý včetně mše svaté v 15.30, která jej zakončí. V 16.30 bude pro zájemce následovat autogramiáda vedle katedrály. Na sobotní rekolekci je v letošním roce třeba se předem přihlašovat a to nejpozději do naplnění kapacity.
Setkání zakončí v neděli 1. května 2016 mše svatá v 9 hodin v kostele sv. Michala na Dominikánském náměstí v Brně.
Plakát
Přihláška

Výběrové řízení na obsazení místa „technik lesní výroby“

30.10.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „technik lesní výroby“.
Podrobnější informace o pracovní náplní a požadavcích na uchazeče jsou obsaženy v příloze.

Výběrové řízení na obsazení místa „pracovník údržby“

15.11.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „pracovník údržby“.

Výběrové řízení na obsazení místa „finanční účetní“

30.11.2017

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „finanční účetní“ s pracovištěm ve Znojmě.

Hra Poklady brněnské diecéze

01.06.2017 - 31.10.2017

Při příležitosti 240. výročí založení brněnské diecéze připravuje Diecézní katechetické centrum poznávací hru Poklady brněnské diecéze. Hra je určena jednotlivcům nebo skupinám/rodinám bez rozdílu věku. Bude probíhat od 1. června do 31. října 2017.

Papežská misijní díla – oslavy Misijní neděle 22. 10. 2017

22.10.2017

V neděli 22. října 2017 se uskuteční v rámci Misijní neděle v České republice sbírka na misie.