Tři dny křesťanské spirituality s P. Mariánem Kuffou

29. 4. - 1. 5. 2016 v Brně

Ve dnech 29. dubna až 1. května 2016 pořádá Pastorační středisko brněnské diecéze a Karmelitánské nakladatelství Tři dny křesťanské spirituality. Pozvání letos přijal P. Ing. Mgr. Marián Kuffa, D.h.c., který v pátek 29. dubna 2016 v 18.30 zahájí setkání v katedrále sv. Petra a Pavla úvodní přednáškou, na kterou ve 20 hodin naváže Nikodémova noc. Na páteční přednášku není třeba se přihlašovat.

V sobotu 30. dubna 2016 od 9 hodin začne v brněnské katedrále celodenní rekolekce na téma Boží milosrdenství. Sobotní rekolekce nenavazuje na páteční přednášku a lze ji absolvovat samostatně, program prosíme absolvujte celý včetně mše svaté v 15.30, která jej zakončí. V 16.30 bude pro zájemce následovat autogramiáda vedle katedrály. Na sobotní rekolekci je v letošním roce třeba se předem přihlašovat a to nejpozději do naplnění kapacity.
Setkání zakončí v neděli 1. května 2016 mše svatá v 9 hodin v kostele sv. Michala na Dominikánském náměstí v Brně.
Plakát
Přihláška

Mše připomene Karla I. Habsburského

18.10.2018

Bohoslužba v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně dne 18. října 2018 v 17.30 hodin připomene blahoslaveného Karla I. Habsburského, posledního rakouského císaře, českého krále a markraběte moravského.

Kurz partnerství

19.10.2018

Diecézní centrum života mládeže Mamre pořádá od listopadu 2018 v Osové Bítýšce další ročník „Kurzu partnerství“.

Pouť lesáků

20.10.2018

Vlastníci a správci lesů, všichni pracující v lesním hospodářství i ty, kteří jen mají rádi les, jsou zváni na „Pouť lesáků“. Bude slavena v sobotu 20. října 2018 od 17.00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Netíně.

Narozeninový koncert pro Zdeňka Pololáníka

21.10.2018

V neděli 21. října 2018 v 17.00 hodin zazní v tišnovském kostele „narozeninový koncert“ k poctě sv. Václava v rámci 9. ročníku Hudebního festivalu hudebního skladatele Zdeňka Pololáníka.

Kurz „Duchovní doprovázení“

25.10.2018

Kurz duchovního doprovázení, který v akademickém roce 2018/19 pořádá CMTF v Olomouci, bude probíhat v Duchovním centru ve Vranově u Brna.