ÚvodAkceO knihovněKatalog onlineNovinky v kataloguVorlíčkova knihovnaDeziderátaSetkání knihovníkůO duchovní četbě

Pastorační středisko brněnské diecéze
Kamenná 36
639 00 B r n o
E-mail knihovna.brno@biskupstvi.cz
Zaměstnanci:
Bc. Lenka Klašková  klaskova@biskupstvi.cz
Mgr. Andrea Zachová  zachova@biskupstvi.cz

Kde nás najdete:

Prosme za mír a za pronásledované křesťany

29.08.2014

Brněnský biskup Vojtěch Cikrle vyzývá k modlitbám a postu za mír a za pronásledované křesťany.

Křesťanská pedagogicko-psychologická poradna hledá odborníky

14.09.2014

Nově zřízená Křesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno přijme do pracovního poměru psycholožku / psychologa a speciální pedagožku / pedagoga. Podmínkou prokazatelná praxe v PPP (nikoliv jen v rámci studia).

Kardinál Dominik Duka v Žarošicích

13.09.2014

Celebrantem poutní bohoslužby se světelným průvodem bude v Žarošicích dne 13. září 2014 v 18.00 hodin kardinál Dominik Duka OP.

Zelená hora přivítá v srpnu tisíce poutníků

30.08.2014

V sobotu 30. srpna 2014 proběhne ve Žďáru nad Sázavou Národní pouť rodin 2014. Poutníci z celé republiky tak mohou i při této příležitosti navštívit poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, který se vrací do správy Římskokatolické církve.

Výběrové řízení na projektového manažera / projektového referenta

24.09.2014

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice „projektový manažer / projektový referent“ pro pracoviště v Brně.