O nás
Aktuálně
Katechetický věstník
Vzdělávací kurzy
Formace katechetů
Pomůcky
Legislativa
Formuláře
Statistika
Důležité odkazy
Vaše ohlasy

 

 

 

 

MOJE NEDĚLNÍ ALBUM (cyklus C/A)

Diecézní katechetické centrum v Brně nabízí pro příští školní rok 2019-20 pomůcku Moje nedělní album. Jedná se o malý sešitek (A6), do něhož si děti postupně dolepují každý týden samolepku (známku). V sešitku je ke každé neděli (nebo slavnosti) stručné shrnutí evangelia, obrázek k vymalování, návrh úkolu a prostor k dolepení samolepky. Moje nedělní album zahrnuje neděle a slavnosti od 8. září 2019 do 21. června  2020.

K sešitku tedy patří list A4 s barevnými samolepkami (48 ks). Na každé samolepce je obrázek vztahující se ke konkrétnímu evangeliu. List se samolepkami má u sebe katecheta či kněz, děti postupně dostávají každý týden jeden čtvereček k dolepení.

Ukázka: dvě strany sešitku bez samolepek, dvě strany s dolepenými samolepkami.

K pomůcce dále nabízíme soubor katechezí s názvem Náměty k promluvám s využitím předmětů všedního dne (cyklus C/A). Katecheze mohou být inspirací pro kněze při přípravě promluvy.

Objednávky přijímáme elektronicky do 20. 6. 2019 prostřednictvím tohoto formuláře: <https://1url.cz/7MDex

Něco málo jsme nechali vytisknout navíc, po 20.6.2019 se ještě můžete dotázat na <kc.brno@biskupstvi.cz>.

Prosíme, objednejte si dostatečný počet, protože nebudeme dělat dotisk. Cena pomůcky bude záviset na počtu objednávek. Předpokládáme, že bude stejná jako loni: sešitek/album pro dítě 12 Kč, list samolepek 10 Kč, brožura s katechezemi 50 Kč.

Kontakt pro případné dotazy: M. Špačková, e-mail <spackova@biskupstvi.cz>, tel. 533 033 227. Ukázka z loňského roku je k dispozici v Diecézním katechetickém centru v Brně (Petrov 5).

 
© Biskupství brněnské, 29. 5. 2019

M