O nás
Aktuálně
Katechetický věstník
Vzdělávací kurzy
Formace katechetů
Pomůcky
Legislativa
Formuláře
Statistika
Důležité odkazy
Vaše ohlasy

 

 

 

 

MOJE NEDĚLNÍ ALBUM (cyklus B/C)

Pomůcka „Moje nedělní album“ sestává z:

- sešitku formátu A6

- barevných samolepek (známek) k dolepování

- brožury s katechezemi

Sešitek je určen dětem. Každá neděle v něm má jednu stranu. Ta obsahuje vždy stručné shrnutí evangelia, obrázek k vymalování, návrh „úkolu“ a prostor k dolepení samolepky – „známky“.

Barevné samolepky jsou vytištěny na jednom listu A4 (celkem 48 ks). Samolepky má kněz/katecheta a rozdává je dětem průběžně podle aktuální neděle. Před rozdáváním je zapotřebí samolepky nastříhat.

Brožura s katechezemi nabízí inspiraci kněžím nebo katechetům a nese název Náměty k promluvám s využitím předmětů všedního dne". Katecheze byly už dříve publikovány v Katechetickém věstníku, nyní jsou doplňovány a aktualizovány. Katecheze v elektronické podobě (1. část) byly zaslány těm, kdo si objednali "album". Další část bude připravena od adventu 2018.

Moje nedělní album je připraveno univerzálně pro cyklus B/C od září (od 23. neděle v mezidobí cyklu B) do června (po 12. neděli v mezidobí cyklu C, včetně).

Ukázka:

Několik stran sešitku bez dolepených samolepek,
Několik stran sešitku s dolepenými samolepkami.

Objednávky pro školní rok 2018-19 už nepřijímáme. K dispozici jsou pouze samostatné archy samolepek k nedělním evangeliím.Objednat si je můžete na <kc.brno@biskupstvi.cz>.

Cena jednoho sešitku je 12 Kč,cena jednoho listu samolepek (pro jedno dítě na rok) je 10 Kč. Brožurka s katechezemi je zatím pouze v elektronické podobě (1. část).

 
© Biskupství brněnské, 24. 9. 2018

M